Hikayemiz

İç çamaşırını seçmek bizim için kalkanını seçmek gibi. Bedenini rahat ettiren, giymekten keyif alacağın bir parçayı seçmek senin için günün ilk enerjisini, tarzını, akışını belirleyecek çok önemli bir adım. 


Bir kalkan seni nasıl koruyacaksa iç çamaşırın da sana öyle bir özgüven vermeli. Daha çok sen gibi hissetmen, bedeninde rahat olman, gününü içinde geçireceğin iç çamaşırının her anından keyif alman için her parçayı özenle tasarlıyoruz. 


Ve evet, günün ilk seçiminin anlamı büyük. O ilk üstüne giydiğin parça seni rengarenk bir dünyaya çağırmalı. Bizde bunun için iç çamaşırlarımızı üretiyoruz. Tüm günün enerjisine, rengine karar verirken aynı anda hem seksi hem rahat hissetmeni istiyoruz. 


Özgüvenli kadınların parladığına inanıyoruz. Kararlarımızla, duygularımız bir olunca daha da özgüvenli hissediyoruz. Ve özgüvenli hissettiğimizde çok güçlüyüz. Çokça bizim için seçilmiş belirli yollar içinde ilerlemek zorunda kalıyoruz. İstediğin renkle enerjini seçmenin en doğrusu olduğunu biliyoruz. Bu yüzden belli kalıplara sıkışmadan, özgürce seçebilmen için çalışıyoruz. Ve iç çamaşırını belli tasarımlar ve renkler içerisinden seçmek artık son buluyor. Kendin için en uygun kalkanı bulmanda yardımcı olmak için buradayız.


Şimdi Studio di Daisy seni pastel bir dünyaya yolcuğa çıkaracak. Tüm renklerle sonsuz alternatifler sunup sana kendini keşfetmende, stilini tasarlamanda ve daha fazla kendin gibi olmanda eşlik edecek. Senin rengarenk enerjini daha da ortaya çıkarman için, seçebileceğin papatya gibi renkli ama güçlü ürünler sunuyoruz.


Kadınların daha özel hissetmesini için hazırlanan ürünlerimizin tüm süreçleri kadınlar tarafından yönetiliyor. Her adımda, her kararda kadınlardan güç alan parçalarımız özenle senin için elde dokunuyor. 


Daha Renkli, Daha Seksi ve Daha Sen olman için. Studio Di Daisy.